Laserowa depilacja metodą Vectus – wszystko co nowoczesnym laserze

Wykonywanie depilacji laserowej przy użyciu diodowego lasera Vectus (dokładniej tutaj opisany: http://vectusgdynia.pl/dlaczego-laser-vectus/) w Gdyni to niezwykle szybki i dające dobre rezultaty zabieg, dzięki któremu pozbędziemy się niepożądanego owłosienia w wybranych okolicach. Opisywana metoda to gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i minimum ryzyka, że w depilowanych miejscach ponownie nastąpi wzrost włosków.

Depilacja laserowa, ile zabiegów należy wykonać by cieszyć się jej efektami?

Z tej nowatorskiej technologi klienci mogą w chwili obecnej korzystać w licznych klinikach kosmetycznych, ponieważ zabieg z każdym dniem cieszy się coraz większą popularnością. Jest tam ponieważ efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, który staje się trwałym, gdy zostanie powtórzony dwa lub trzy razy.

Laserowa depilacja za pomocą lasera Vectus stanowi efekt dziesiątek lat pracy, które eksperci tej dziedziny poświęcili na stworzenie opisywanego urządzenia. Setki przeprowadzonych testów oraz całe taka doświadczenia za skutkowały wprowadzaniem kolejnych poprawek, co w efekcie sprawiło, że w chwili obecnej laser diodowy jest narzędziem, które bez cienia wątpliwości jest najlepszym urządzeniem z zakresu dziedziny, jaką jest dermatologia estetyczna. Laser diodowy zawdzięcza swój sukces przede wszystkim temu, że efekty zabiegu przeprowadzonego za jego pośrednictwem są po prostu niezwykle trwałe.

Fakt, że metoda Veltus stanowi dzieło naukowców z Harvard University oraz to, że posiada ona certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, jest potwierdzeniem tego, że jest to procedura bezpieczna i o wysokiej skuteczności. Trwała depilacja laserem Vectus jest stosowana w najbardziej renomowanych klinikach na terenie całego globu.

Depilacja laserowa. Efekty działania.

Pacjenci często nie dostrzegają żadnych minusów płynących z poddania się temu zabiegowi za pomocą opisywanej metody. Laserowa depilacja przy użyciu innych technologii również daje pożądane efekty, z tą różnicą, że jedynie na samym początku. W kolejnych tygodniach włoski odrastają i zabieg trzeba powtarzać, a to wiąże się z utratą czasu, niezadowoleniem klienta oraz ponoszeniem dodatkowych kosztów finansowych.

Usuwanie włosów laserem Vectus to manewr przeprowadzany aparatem, który wyposażony jest w liczną elektronikę oraz czujniki. Taki stan rzeczy pozwala na odpowiednie dobranie wszystkich parametrów oraz przeprowadzenie korekty ustawień. Zapewnia to 100% bezpieczeństwa i jest całkowicie niezależne od każdego z zewnętrznych czynników. Największą z zalet jest fakt, że przyrząd pozwala mierzyć w czasie rzeczywistym poziom melaniny, która zawiera się w skórze pacjenta. Procesor, który jest jedną z kluczowych części lasera Vectus gromadzi wszystkie niezbędne dane i na podstawie wyciągniętych wniosków dopiera moc wiązki lasera. To właśnie idealnie dobrane parametry ustawień stanowią najważniejszą część w drodze po najwyższej jakości skuteczność działania.

Czy depilacja laserowa boli? Otóż usuwanie owłosienia laserem Vectus jest całkowicie bezbolesny, ponieważ głowica aparatury jest pokryta szafirowym szkłem. To właśnie ono posiada zdolność chłodzenia, a więc sprawia, że całość procedury przebiega bez przykrych konsekwencji związanych z bólem u pacjenta. Jeśli zatem masz dość depilowania ciała co kilka dni i chciałabyś aby zawsze było ono idealnie gładkie to ukłonem we właśnie Twoim kierunku jest depilacja laserowa. Opinie na temat jej efektów są jednoznaczne.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania.

Jako najważniejsze przeciwwskazania do depilacji laserowej należy tutaj wymienić depilację laserową w ciąży oraz na ciele mam, które karmią piersią.

Depilacja laserowa, jak się przygotować do zabiegu? Otóż przede wszystkim należy zrezygnować ze stosowania w diecie ziół takich jak: dziurawca, nagietek, skrzyp polny, szałwia, a także bratek. Powinno się także nie wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych do 4 tygodni przed zabiegiem. Nie zastosowanie się do tych poleceń może prowadzić do tego, że dojdzie do zmian skórnych po zabiegu jakim jest depilacja laserowa. Skutki uboczne mogą objawiać się między innymi jako oparzenia po depilacji laserowej.

Depilacja laserowa – koszt zabiegu.

Widełki kosztowe dla wykonania zabiegu są dość stałe dla zabiegu jakim jest depilacja laserowa. Cena waha od 100 zł do nawet 800 zł. Jest to zależne od części ciała, którą chcemy poddać wydepilowaniu laserem.

Więcej o zabiegach na ciało i twarz na stronie Clinica Cosmetologica Gdynia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *