Depilacja Laserowa Gdynia – Nowoczesny Laser Vectus

Moje Drogie Panie, z całą pewnością przyznacie mi rację, że aż włos się jeży na myśl o mechanicznej depilacji. Używanie maszynek czy plastrów przyprawia o dreszcze do tego stopnia, że czasem czekamy z zabiegiem depilacji do ostatniej chwili. Popularne golenie kojarzy się głownie z bólem, pozadzieranymi nogami i przykrym uczuciem ściągnięcia. Po depilacji skóra wymaga wzmożonej pielęgnacji i sporej dawki nawilżenia, na którą w natłoku obowiązków czasem ciężko jest sobie pozwolić. Technika jednak ciągle gna do przodu, a ostatnimi czasy co raz bardziej popularne staje się laserowe usuwanie owłosienia.

Metod depilacji laserowej jest obecnie całkiem sporo. Na rynku można znaleźć wiele firm oferujących tego typu usługi. Rodzi się więc pytanie – na co się skusić, decydując się na laserową technikę. Ciekawą metodę prezentuje nowoczesna technologia firmy POLMAR Medical Technologies. Laser medyczny stosowany do depilacji przez markę POLMAR Vectus gwarantuje szybkie oraz bezbolesne usuwanie włosków.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg przeprowadzany medycznym laserem POLMAR Vectus?

1. Przede wszystkim nowoczesna technologia depilacji wykorzystywana przez firmę POLMAR Medical Technologies jest praktycznie bezbolesna. Niewielki ból może pojawić się jedynie w okolicach miejsc intymnych lub u osób z niskim progiem bólu.

2. Depilacja laserowa świetnie sprawdzi się dla osób, które pragną usunąć włoski jedynie ze względów estetycznych.

3. Równie często laser medyczny POLMAR Vectus jest stosowany u osób cierpiących na różnorodne choroby związane z nadmiernym owłosieniem.

4. Usunięcie włosków gwarantuje zachowanie maksymalnej higieny, gdyż niweluje środowisko rozwoju bakterii.

Laserowe usuwanie owłosienia eliminuje 95 % włosów z obszaru objętego działaniem lasera. Pozostałe 5 % to włosy, które podczas zabiegu nie były w fazie wzrostu. Do uzyskania maksymalnego efektu wystarczy niekiedy tylko 4 serie zabiegów. Depilacja laserowa jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Ponadto zabiegi są szybkie, a pojedyncze serie zajmują kilkanaście minut.

A co z pielęgnacją skóry po zabiegu?

depilacja laserowa plecówDepilacja laserowa pleców w Gdyni w Clinica Cosmetologica to bardzo często wykonywany zabieg. Dlatego zapytaliśmy specjalistów z kliniki jak wygląda pielęgnacja po  takim zabiegu?

Depilacja laserowa, jak już zostało wcześniej wspomniane może, ale nie musi, wywołać podrażnienia. Przez kilka dni po zabiegu należy myć się delikatnymi produktami oraz stosować kremy łagodzące. Po kąpieli skórę należy delikatnie osuszać, tak aby unikać jej nadmiernego pocierania.

W depilowanym obszarze nie wolno stosować dezodorantów, antyperspirantów, perfum i innych specyfików, zawierających alkohol, który mógłby wywołać bolesne podrażnienia.

Zalecane jest również unikanie nadmiernego promieniowania słonecznego oraz opalania przez 4 tygodnie od zabiegu. Przez ten czas warto się również zdecydować na używanie kremów z wysokim filtrem UV, aby dodatkowo zabezpieczyć depilowany obszar przed podrażnieniami słonecznymi.

Po zabiegu dobrze jest zrezygnować z korzystania z basenu, sauny oraz innych miejsc użytku publicznego, w których roi się od bakterii.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Depilacja laserowa – niestety nie dla każdego

Podobno od każdej reguły są jakieś wyjątki. Podobnie jest również i w tym przypadku. Istnieje bowiem kilka stanów i chorób, w których laserowe usuwanie owłosienia nie jest bezpieczne dla zdrowia. Z metod laserowych powinny zrezygnować kobiety karmiące piersią oraz znajdujące się w stanie błogosławionym.

Więcej informacji na stronie: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Depilacji laserowej nie stosuje się również u osób cierpiących na choroby skórne, tj.:

 • wirusowe, bakteryjne, grzybicze infekcje skóry,
 • choroby pęcherzowe skóry,
 • bielactwo,
 • łuszczyca.

Ponadto laserowe usuwanie owłosienia nie jest wskazane u osób ze świeżą opalenizną, skłonnością do przebarwień oraz przy doustnej terapii retinoidami.

9 przemyśleń nt. „Depilacja Laserowa Gdynia – Nowoczesny Laser Vectus


 1. Sama zastanawiam się nad wykonaniem depilacji laserowej pach. Obawiam się tylko, że moja skóra jest bardzo wrażliwa i będzie bardzo podrażniona. Już przy tradycyjnej depilacji maszynką mam spore zaczerwienienia, a co dopiero jakiś laser…


  1. Myślę, że nie masz co się obawiać i wrażliwa skóra raczej nie jest przeciwwskazaniem przy depilacji laserowej pach. Najlepiej umówić się na darmową konsultację i wtedy zdecydować.


 2. Widzę, że coraz więcej kobiet decyduje się na laserową depilację owłosienia. Ostatnio dwie koleżanki z biura zdecydowały się na zabieg – jedna jest już po, a druga przed. Ta co była chwaliła sobie.


 3. Sama byłam na depilacji laserowej pleców w Gdyni w Clinica Cosmetologica i muszę bardzo pochwalić. Zabieg przebiegł bezboleśnie, podczas konsultacji specjaliści ustalili czy nie ma żadnych przeciwwskazań do depilacji. Ustaliłam też odpowiadające mi raty za zabieg, bo nie mogłam płacić gotówką. Nie ma co się bać 🙂


 4. Aż mi się nie chce wierzyć, że wystarczy poświęcić kilkanaście minut na to, by nie męczyć się depilacją woskiem. Trochę dziwne mi się to wydaje, ale widzę po komentarzach, że działa… Bałabym się, że musiałbym się zająć pielęgnacją skóry po depilacji laserowej, bo coś by nie wyszło.


  1. Serio to trwa chwilę i depilacja laserowa nic nie boli. Jeżeli chodzi o pielęgnację skóry to nic skomplikowanego – używamy delikatniejszych szamponów np hipoalergicznych. Jeżeli depilowaliśmy pachy to trzeba zrezygnować na jakiś czas z dezodorantów w aerozolu.


   1. Oxana to co mówisz brzmi zachęcająco. Czytałam sama o tym laserze medycznym do depilacji Polmar Vectus no i widać, że to nowoczesna technologia. Mam problemy z nadmiernym owłosieniem, więc chyba pora sprawić sobie prezent na najbliższe święta 😛


 5. Miałam ostatnio bakteryjne zapalenie skóry, ale wyleczyłam się z 2 tygodnie temu i myślałam, że nie mam już żadnych przeciwwskazań do depilacji. Dobrze, że konsultacja jest darmowa i dowiedziałem się, że w razie czego trzeba jeszcze trochę poczekać. Widać, że nie zależy im na tym, by tylko jak najszybciej wziąć kasę. Na wizytę jestem już umówiona 🙂


 6. Nie polecam depilacji przy łuszczycy, miałam strasznie podrażnioną skórę i objawy choroby się nasiliły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *