Jak wydepilować bikini?

Depilacja laserowa jest jedną z bardziej popularnych metod pozbywania się nadmiernego owłosienia. Jest to metoda jak najbardziej bezpieczna i nieinwazyjna, polegająca na wnikaniu wiązki laseru pod skórę, który niszczy od wewnątrz cebulkę włoska. Czym jednak charakteryzuje się depilacja laserowa laserem Vectus? I w jaki sposób lepsza jest od innych laserów dostępnych na rynku? Urządzenie to zostało opatentowane i stworzone w Stanach Zjednoczonych przez tamtejszych naukowców. Cechuje je innowacyjność, delikatność w kontakcie ze skórą oraz przede wszystkim czytnik Skintel, w który wyposażony jest laser diodowy Vectus. Jego innowacyjna rola polega na wykrywaniu faktycznego stanu melaniny w skórze pacjenta, co jest mierzone zaraz przed samym zabiegiem.

Laser Vectus posiada również rekomendację Amerykańskiej Agencji do Spraw Żywienia i Leków (FDA) Zabiegowi poddać mogą się zarówno mężczyźni jak i kobiety – o tym więcej tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790. Depilacja laserowa tymże laserem pozwala na usunięcie włosków z każdej części ciała, zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. W zależności od tego z jakiej partii ciała będą usuwane włoski, dostosowywana jest perfekcyjnie dopasowana głowica. W przypadku mężczyzn najbardziej popularnym miejscem, które decydują się wydepilować są pachy, tors oraz plecy. Plusem takiej depilacji jest zdecydowanie wzrost poziomu higieny, zwłaszcza w porze letniej. Kobiety natomiast za najchętniej obleganą partię ciała przeznaczoną do depilacji obrały sobie nogi. Coraz bardziej przykuwającą uwagę kobiet jest również depilacja laserowa okolic bikini. Na początku naszej wizyty w Klinice Vectus czeka nas badanie kwalifikacyjne u kosmetologa. Ma ono za zadanie sprawdzić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań odnośnie poddania się zabiegowi depilacji laserowej. Gwarantuje to stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa pacjenta. Zarówno u mężczyzn jak i kobiet delikatne zaczerwienienie po danym przeprowadzonym zabiegu powinno zniknąć w ciągu paru godzin po opuszczeniu kliniki. Czas jaki jest potrzebny na usunięcie owłosienia laserem Vectus jest zależny od miejsca z którego usuwamy owłosienie, a co za tym idzie, jakiej głowicy (większej lub mniejszej) używa specjalista. Depilacja pach czy wąsika z górnej wargi zajmuje zaledwie kilka minut, z racji na małą powierzchnię. Pozbycie się owłosienia z nóg, czy torsu lub pleców u mężczyzn zajmie już więcej czasu. Jednakże powierzchnia na której odbywa się depilacja nie wpływa na nasze poczucie zmęczenia, czy dyskomfortu. Dzięki nowatorskiemu systemowi chłodzenia, nie będzie nam dane przeżyć żadnych negatywnych odczuć. Depilacja laserowa okolic tak delikatnych jak bikini nie będzie zatem żadną trudnością ani uprzykrzeniem dla samego pacjenta.

Zabieg będzie przeprowadzony szybko, starannie i komfortowo. Laser Vectus dzięki wywindowanym parametrom technicznym skraca wyraźnie czas zabiegu, dzięki czemu czas większości zabiegów oscyluje w okolicach kilkunastu minut. Kolejnym czynnikiem przemawiającym na zdecydowany wyróżnik jest techonogia Photon Recycling, która pozwala na zmniejszenie ilości zabiegów depilacji laserowej potrzebnych do uzyskania finalnego i trwałego efektu. Depilacja laserowa staje się coraz bardziej powszechnym zabiegiem, jednak wraz z wzrostem jej popularności przychodzi świadomość i coraz większa wiedza pacjenta, na temat tego, gdzie zdecyduje się przeprowadzić zabieg, w jaki sposób i czy będzie to zabieg bezpieczny . Dzięki temu powstają coraz bardziej innowacyjne i nowoczesne kliniki oferujące praktyki w jak najlepszych warunkach. Przyszli pacjenci powinni wziąć więc pod uwagę nowatorstwo jakim można określić podejście do depilacji w klinice Vectus. Więcej informacji oraz szczegółowej oferty odnośnie przeprowadzanych zabiegów można dowiedzieć się na firmowej stronie.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

4 przemyślenia nt. „Jak wydepilować bikini?


  1. Super, że są takie metody 🙂 to pozwala zaoszczędzić wiele stresu i nerwów. I nawet pieniędzy. Może sam zabieg jest drogi ale potem to się zwraca.


  2. na lato zabieg wręcz idealny 🙂 zawsze denerwowała mnie konieczność golenia się prawie codziennie….


  3. bezbolesne i trwałe usuwanie… zawsze wydawało mi się, że to jakiś oksymoron, kiedyś wydałam fortunę na depilator, to nie dosyć że bolało to włoski po max 2 tyg odrastały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *